fbpx

Рух "ЧЕСНО" визначив прогульників обласної та міської рад. Інфографіка

Суспільство 12:30, 07.07, 2015

Громадський рух "ЧЕСНО" в рамках кампанії "Чесна весна – відповідальна осінь" проаналізував роботу депутатів Франківської обласної та міської рад.

Про результати моніторингу розповіли представники руху "ЧЕСНО" під час сьогоднішньої прес-конференції в Івано-Франківську.

Представники руху відзначили, якщо депутат пропустив більш як 50% засідань в один із років своєї каденції, то рада має право його відкликати.

Координатор всеукраїнського громадського руху "ЧЕСНО" Андрій Круглашов відзначив, що також важливою є відвідуваність депутатами комітетів.  

"На жаль, вийшло так, що значна кількість депутатів – до 40% обласної та міської рад по комісіях є кандидатами на відкликання. Чому ті, хто покликаний захищати наші інтереси, не роблять цього? Тебе кладе той удар, якого ти не бачиш. Якщо депутат не ходив на комісію, то він не знає, що відбувається в області", – сказав Круглашов.

П’ять депутатів обласної ради пропустили 100% засідань обласної ради. Також п’ять депутатів міської ради в один із років каденції жодного разу не з’явились на засідання міської ради. Не написали жодного запиту в один із років своєї каденції 28 депутатів обласної ради. 10 депутатів міської ради в один із років своєї каденції пропустили 100% засідань комісії. 26 депутатів міської ради не написали жодного запиту в один із років своєї каденції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: