понеділок, 20 травня

РУХ НОВИХ СИЛ долучився до створення стіни творчості у Верховині. ФОТО, ВІДЕО

У Верховині активні та небайдужі взялися перетворювати кількаметровий сірий занедбаний мур попри центральну дорогу на мистецький витвір. Така ідея спала на думку Мирославі Романовській. Дівчина є волонтером ГО "YMCA-Карпати".
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду

"Хочемо, щоб наші гості милувалися таким творінням. На цій стіні ми вже намалювали новостворений логотип Верховини, є тут і слово "йо", на якому побудована рекламна кампанія нашого регіону",  розповідає Мирослава Романовська.

Поряд з автентичною гуцульською вишивкою бетонне полотно прикрашають і абстрактні малюнки. Головна вимога – творити яскраво і з любов’ю. Додати своїх барв на стіну творчості може кожен. Зробили це й активісти партії "РУХ НОВИХ СИЛ".

"Хочемо долучитися до креативних людей Верховинщини, які намагаються зробити цей світ яскравішим, кольоровішим, оптимістичнішим, таким, як є зрештою наша традиційна гуцульська вишиванка, наші орнаменти: яскраво-червоний, зелений. А ще додаємо трошки свого креативу",  розповідає координатор партії "РУХ НОВИХ СИЛ" в Івано-Франківській області Тетяна Пришляк.

Відтепер на креативному мурі красуватимуться й орнаменти з традиційного гуцульського ліжника. Місцеві кажуть, надалі тут з’являться й інші символи гуцульської культури.

"Ми дуже хотіли порадувати наших гуцулів гарними яскравими барвами. І щоб туристи, приїжджаючи до нас, бачили цю красу, адже Верховина – це є рай!"  говорить депутат Верховинської райради від фракції "ВОЛЯ" партії "РУХ НОВИХ СИЛ" Ольга Соломійчук.

Простору для творчості у Верховині ще вдосталь, кажуть активісти. Тож запрошують залишити спогад про себе усіх, хто не уявляє свого життя без краси карпатських гір.

На правах реклами

КОМЕНТУВАТИ