fbpx

РУХ НОВИХ СИЛ вимагає в СБУ припинити репресії і тиск на активістів. ФОТО

Політика 19:44, 04.05, 2018

СБУ стала інструментом влади для розправи над опозиціонерами, активістами та добровольцями, замість того, щоб затримувати злочинців, які справді становлять загрозу державі. Тим, хто йде проти народу, виконуючи накази Банкової, – не місце у правоохоронних органах.

Про це заявили лідери та активісти партії "РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі" сьогодні на мітингу біля СБУ, повідомляє прес-служба партії РНС.

Вчора у Києві відбулись масові обшуки в активістів РУХУ НОВИХ СИЛ під приводом сфабрикованої справи про гроші Курченка.

"Дякую всім, хто сьогодні зібрався, хто вчора підтримував нас під час обшуків, адже в першу чергу ми підтримуємо справедливість і самих себе. Обшуки показують справжність нашої опозиції і правильність напрямку нашої діяльності. Дуже неприємно, коли незнайомі люди порпаються в твоїх речах, не маючи на те підстав, але хлопці, які виконують злочинні накази Банкової, поводили себе адекватно, вони також не підтримують цей режим", – зазначив керівник Дніпровського осередку РНС Євген Лук’янцев.

Один з лідерів РНС Давід Сакварелідзе відзначив, що СБУ провела вже понад 150 обшуків у активістів РНС по всій країні.

"Для цього був задіяний величезний адмінресурс, і жодного автомата чи незаконного долара не знайшли. Обшук не провели у жодного чиновника, судді, натомість у добровольців, бізнесменів малої чи середньої ланки, тому що вони виходили на акції, не боялись. Попереджаю співробітників СБУ: коли розпочнеться реальна чистка системи, ті, хто виконував ці злочинні накази, буде виправдовуватись, але такі люди нам не потрібні, ви не будете тут працювати",  наголосив Сакварелідзе.

Член Політради РНС Іван Слободяник відзначив, що тиск на активістів посилюється, як тільки вони відновлюють протестний рух.

"Минулого тижня ми оголосили про подальші протести  і одразу почалась реакція. Це "вітання" кожному з нас, послання "будете піднімати голову – до вас приходитимуть з обшуками". А де обшуки контрабандистів, бурштинової мафії, Розенблата? Натомість найстрашніми злочинцями виявляються мирні активісти. Владі не потрібна альтернативна думка, демократія, влада хоче побудувати мафіозну державу",  заявив він.

Одна з лідерів РНС Ольга Галабала заявила, що СБУ стала для влади інструментом здійснення політичної розправи над людьми.

"Люди, які панічно бояться втратити владу, які за своєю суттю є тиранами, корупціонерами і політичними невігласами, саме так роблять – незаконні обшуки, допити, переслідування. СБУ стала інструментом здійснення політичної розправи над людьми, які не втратили совість і мужність говорити, що нашу країну грабують. Ми вимагаємо в СБУ припинити виконувати злочинні накази і не перетворюватись в інструмент в руках Порошенка",  заявила вона.

Активіст РУХУ НОВИХ СИЛ Іван Лозовий впевнений, що на таке свавілля правоохоронних органів повинна бути реакція суспільства.

"Северіон Дангадзе сидить в жахливих умовах, у справі немає доказів, на нього чинять тиск. Але ми сильніші, це вони слабкі, бо крадуть, репресують і знущаються над людьми. Ми не будемо миритись з цими репресіями, такі події, як вчора, обов’язково отримуватимуть нашу відповідь. Нам потрібно організовуватись, щоб боротись з олігархами і режимом Порошенка. Кожному українцю має бути соромно за те, що таке відбувається в державі",  зазначив Лозовий.

Нагадаємо, вчора обшуки провели у координаторів Дніпровської районної організації Євгена Лук'янцева, Бориспільської  Ярослава Сарафінюка та активістів Андрія Подзеги, Тараса Охріменка та Сергія Фесенка.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: