fbpx

Румунія може допомогти обладнати реабілітаційний центр для учасників АТО на Прикарпатті

Політика 09:51, 14.05, 2015

12-13 травня на Прикарпатті перебувала румунська делегація повіту Мурамуреш, представники якої відвідали місцеві заклади охорони здоров'я.

Метою візиту була активізація роботи в рамках поглиблення співпраці між Івано-Франківською областю та повітом Марамуреш. Заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк зустрівся з представниками делегації: директором департаменту охорони здоров'я повіту Рарешом Попом та генеральним директором страхової медицини повіту Дегідом Віорелом, повідомляє прес-служба ОДА.

Під час зустрічі обговорили результати попередньої співпраці, варіанти її продовження та розвитку. Окремим питанням на зустрічі було створення реабілітаційних центрів для учасників антитерористичної операції. "Ми звернулися до румунських партнерів з проханням про допомогу в процесі технічного обладнання відповідних закладів. Військовослужбовці, які в силу тих чи інших обставин повертаються зі Сходу України, потребують якісної та кваліфікованої допомоги, що самотужки забезпечити нам буде дуже складно. Мова йде як про матеріально-технічне забезпечення, так і про можливість навчання персоналу. Приємно бачити розуміння румунськими партнерами усієї важливості вирішення цієї проблеми", – розповів Ігор Пасічняк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: