fbpx

Румунські жандарми навчатимуть прикарпатських нацгвардійців працювати у гірській місцевості

Суспільство 16:59, 21.07, 2015

Представники румунської Жандармерії приїхали до Івано-Франківської області з метою обміну досвідом та в рамках проведення підготовки офіцерів Національної гвардії України щодо функцій та порядку виконання завдань у гірській місцевості.

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк зустрівся з начальником центру гірської підготовки Жандармерії Румунії полковником Валентином Міря та старшим інспектором регіонального інспекторату Марамуреш, майором Петру-Марчел Флоріштеану.

"Для нас дуже важливо підготувати нацгвардійців до виконання найрізноманітніших завдань, адже велика частина Івано-Франківської області знаходиться саме у гірській місцевості. Тут проживають люди, відпочивають туристи, є багато інфраструктурних об’єктів, і ми повинні бути готові відреагувати на будь-які позаштатні ситуації", – зазначив Ігор Пасічняк.

У свою чергу, представники Жандармерії подякували за можливість поглиблення співпраці з Національною гвардією України та поділились першими враженнями про ситуацію в місті Івано-Франківську.

"Варто зазначити, що ми приїхали на Прикарпаття не навчати, а справді обмінятися знаннями та досвідом з українськими колегами, з яким уже певний час співпрацюємо. Вчора мали можливість прогулятися обласним центром і, на наш погляд, у вас спокійне і затишне місто", – розповів Валентин Міря.

Довідково: з 20 по 24 липня в Івано-Франківську відбуватимуться навчання за участю представників Жандармерії Румунії щодо підготовки офіцерів Національної гвардії України з питань структуризації гірських підрозділів, визначення їхніх функцій та порядку виконання завдань у гірській місцевості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: