fbpx

Справа Коцаби: обвинувачений винним себе не вважає, але чи знову вчинив би так само – не знає

Суспільство 15:20, 05.02, 2016

Сьогодні в Івано-Франківському міському суді розпочався допит франківського блогера Руслана Коцаби, якого звинувачують у державній зраді.

Руслан Коцаба заявив, що усі обвинувачення прокуратури безпідставні та ґрунтуються лише на припущеннях, які мали б судом трактуватися на його користь. 

На суді Руслан Коцаба, заявив, що не шкодує про вчинене, але чи знову повторив би свій вчинок  не знає.

"Як людина я, можливо, зробив свій найкращий вчинок,  говорить Коцаба про відмову від мобілізації та свої відеозвернення.  Чи вчинив би я так удруге – не знаю. Я не жалкую, це був обов’язок. Бачачи, що твориться на фронті, ті всі трупи. Я не міг мовчати. Так сталося, ну що зробиш… Мене дуже обурило, коли голова медіапрофспілки Луканов у своєму блозі сказав, що Коцабу треба розстріляти. Коли мені показали цю статтю, я жахнувся. Воно мені на все життя відбило охоту від журналістики. Шановні, зробіть так, щоб це блюзнірсто припинити, бо втрачається рейтинг України. Ми по всіх параметрах уже в глибокому місці".

Як повідомляв КУРС, раніше в Івано-Франківському міському суді відбувався допит обвинуваченого у державній зраді Руслана Коцаби.

Нагадаємо, блогера Коцабу, автора антимобілізаційного відеоролика, який був поширений у соціальних мережах, звинувачують у державній зраді. Під час агресії російських військ на Донбасі Коцаба співпрацював з російськими телеканалами, беручи участь у пропагандитських програмах. У своїх блогах Руслан Коцаба раніше заперечував присутність російських військових на Донбасі, називаючи конфлікт громадянською війною. 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: