Відпочинкова зона мікрорайону по вул. Стуса, 43 запланована як взірцева, тому і вимоги – найвищі.
"Хотілося б і все місто привести до такого стану. Ми з командою ретельно працюємо над благоустроєм саме дворів та спальних районів Івано-Франківська. Це одна з частин плану розвитку міста "Івано-Франківськ – 2020", – зазначив міський голова.
Відпочинкова зона на Каскаді вже тішить мешканців району, проте ще остаточно не закінчена. Тому всі ідеї щодо облаштування скверу приймаються представниками міської влади.