fbpx

Руслан Марцінків подав заяву в лави симпатиків партії "ВОЛЯ". ФОТО

Політика 23:36, 01.04, 2016

Сьогодні, 1 квітня, міський голова Івано-Франківська "свободівець" Руслан Марцінків завітав в офіс обласної організації партії "ВОЛЯ" із заявою на вступ до числа симпатиків партії.

Свій доволі неординарний вчинок Руслан Марцінків пояснив тим, що програмні засади партій дуже близькі.

"Коли я з’ясував, що статус симпатика ВОЛІ не виключає членства в інших політичних силах, я прийняв рішення. Воно, повірте, далося мені непросто. Цієї ночі взагалі не зімкнув очей", – розповів Руслан Марцінків.

За його словами, прогресивним патріотичним силам варто об’єднатися в боротьбі на "внутрішньому фронті"  передовсім з корупцією та безвідповідальністю у владі.

"Мені імпонує принципова позиція колег із "ВОЛІ" щодо впровадження системи електронних закупівель ProZorro, яку я з побратимами також зараз детально довивчаю, готуючись запустити на рівні Франківська. У Франківську хотілося б також перейняти досвід "волівців" у боротьбі з шутровою мафією, від якої страждають русла улюблених франківцями річок",  пояснив мер.

Руслан Марцінків також зазначив, що не схвалює дії колег-однопартійців з обласної ради, які вчора на сесії таємно проголосували за відставку "волівки" Ольги Галабали з посади заступника голови облради. "Якось не по-чоловічому вийшло, але не всі "свободівці" однакові",  розвів руками Марцінків і на знак дружніх намірів особисто намалював сердечко на фліпчарті. 

Заяву Руслана Марцінківа рада партії "ВОЛЯ" пообіцяла розглянути ще сьогодні, 1 квітня. Наразі у партії схиляються прийняти його на випробувальний термін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: