fbpx

Рятувальники дбають про безпечне святкування Водохреща на Прикарпатті

Суспільство 17:45, 16.01, 2016

Напередодні християнського свята Водохреща рятувальники вживають заходів щодо запобігання загибелі людей та виникнення надзвичайних ситуацій на водоймах під час урочистих заходів з нагоди святкування.

Працівники Управління ДСНС в області проводять зустрічі з священнослужителями та прихожанами як в місті Івано-Франківську, так і в інших населених пунктах області. Спілкуються на тему наближення святкування Водохреща, з яким пов’язано масове перебування людей поблизу водойм та купання у крижаній воді, повідомляє прес-служба управління ДСНС в Івано-Франківській області.

Рятувальники застерегають прихожан дотримуватися правил безпечної поведінки. А саме, мати на увазі, що перебування в крижаній воді у незагартованих людей може призвести до загального переохолодження організму. Також працівники Управління ДСНС в області наголошують, щоб під час святкування  здійснювався особливий нагляд за дітьми, щоб вони не залишалися без дорослих поблизу водойм.

На тему дотримання правил безпечної поведінки у зимовий період та  під час святкування Водохреща рятувальники спілкуються і на вулицях з мешканцями обласного центру. Працівники служби нагадують людям, як правильно поводити себе біля водойм, щоб не трапилося біди, та вручають їм листівки застережливого характеру.

19 січня під час проведення у спеціально визначених місцях на водоймах області водохресного обряду рятувальники Управління  ДСНС в області чергуватимуть у посиленому режимі і в разі необхідності готові надати допомогу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: