fbpx

Рятувальники навчали священиків, як уберегти храми від пожеж

Суспільство 19:20, 26.03, 2015

24 березня в Коломийському соборі рятувальники провели навчання з 35 священиками Коломийсько-Чернівецького Єпархіального управління УГКЦ.

Відкриваючи захід, Правлячий Архієрей Василь Івасюк наголосив, що тільки спільними зусиллями Церкви та рятувальників можна вберегти від нищівного вогню не тільки храми, багато з яких є пам’ятками архітектури, а й життя та здоров’я вірян, тож для цього потрібно робити все можливе, передає КУРС з посиланням на прес-службу ДСНС в Івано-Франківській області.

Запрошені на захід священнослужителі не тільки ознайомилися з основними вимогами правил пожежної безпеки щодо культових споруд, а й почули рекомендації працівників У ДСНС в області щодо використання первинних засобів пожежегасіння та забезпечення ними церковних храмів. Рятувальники наголосили на особливій пильності щодо застосування відкритого вогню та підкреслили, що переважна більшість пожеж у церквах трапляється саме  з людської необережності чи недбалості. Також були проведені інструктажі з служителями церкви щодо призначення відповідальних за дотримання правил пожежної безпеки та приведення в належний стан електрогосподарств та роздані листівки застережного характеру.

Не оминули рятувальники й проблемного питання  щодо спалювання сухої трави на території церков та прилеглих ділянок, які можуть стати причиною пожеж. Відрадно, що священнослужителі з розумінням ставляться до таких заходів, усвідомлюючи їх важливість, а також запевнили, що під час богослужінь неодмінно будуть доносити до вірян цю вкрай потрібну інформацію.   

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: