fbpx

Саакашвілі закликав опозиційні сили об'єднуватися та планувати подальші акції протесту

Політика 20:27, 03.01, 2018

Лідер партії "РУХ НОВИХ СИЛ" закликав всі опозиційні сили об’єднатись, провести спільно консультації та оголосити плани щодо подальших акцій протесту.

Про це заявив Михайло Саакашвілі в Апеляційному суді, де було вирішено перенести розгляд скарги прокурорів щодо запобіжного заходу на 11 січня.

"Наша боротьба буде продовжуватись. Ми не називаємо конкретні дати наступних акцій, поки опозиційні сили не пройдуть консультації і не визначаться з подальшими діями. Щоб не було спроб називати це Міхомайданом, акцією Саакашвілі, адже у цих акціях беруть участь різні люди. Ми маємо бути широким об’єднанням, виступити єдиним фронтом, а не пересмикувати акції. Безумовно, настав час діяти, єднатись, а не керуватись лише партійними амбіціями", – заявив лідер РНС.

Також Михайло Саакашвілі прокоментував нещодавно оприлюднені результати експертизи начебто його розмови з Курченком, яка є сфальсифікованою.

"Цю експертизу проводила СБУ в інституті СБУ – "лисиця привела свій хвіст", щоб сказати, що це дійсно мій голос. СБУ викликало мене на допит, щоб я здав зразок голосу для експертизи, я відмовився через процесуальні порушення, але це їм не завадило. Їх експерт Магера В. М. пише у висновку, що дослідження мовлення показало, що "параметри мовлення не відповідають вимогам для проведення експертизи", – підкреслив Саакашвілі.

Він також відзначив, що йому стала відома інформація про те, що 21 грудня Порошенко розмовляв з Путіним щодо подальшої фальсифікації справи.

"Джерело з АП повідомляло мені про те, що готується позбавлення мене громадянства, потім мій арешт. Тепер це ж джерело повідомило, що 21 грудня була розмова Путіна і Порошенка, де, окрім обміну полоненими, йшла мова про мене і про те, щоб дати наказ Курченку щось підтвердити чи дати якісь покази про мене", – зауважив Саакашвілі.

Він заявив, що у справі проти нього збігаються інтереси українських та грузинських олігархів і Путіна: "Та спецоперація, яку провели в центрі Києва, – це робота ФСБ. Вони хотіли вбити двох зайців – закрити мене і виставити українську владу повними ідіотами, друге їм вдалось. Їх виставили дурнями на весь світ, і Москва їм аплодувала стоячи".

Саакашвілі додав, що сьогодні знову перенесли розгляд апеляції прокурорів про запобіжний захід.

"Вони тягнуть, бо чекають що буде з судом в Грузії. Сьогодні головний суд міграційної служби хоче підтвердити відмову про додатковий захист. Вони хочуть прискорити міграційний процес. Одна людина з групою олігархів дуже не хочуть мене бачити в Україні", – зазначив Саакашвілі.

Нагадаємо, 11 грудня суддя Печерського суду Лариса Цокол відмовила прокурорам у задоволенні клопотання про запобіжний захід у вигляді домашнього арешту Саакашвілі та відпустила його з-під варти. 22 грудня мав відбутись розгляд апеляційної скарги прокурорів на таке рішення. До Апеляційного суду не надійшли необхідні документи, і його перенесли на 3 січня. Сьогодні було прийнято рішення перенести слухання на 11 січня.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: