fbpx

Саєвич розповів, що його звільнили за борги попередніх керівників "Івано-Франківськводоекотехпрому"

Суспільство 15:01, 03.11, 2015

Микола Саєвич розповів, що міський голова звільнив його заднім числом за борги, які виникли на КП "Івано-Франківськводоекотехпром" за правління попереднього керівництва.

Заступник міського голови Руслан Гайда розповів, нібито ойфіційною причиною звільнення Саєвича були рекомендації з фіскальної служби та фінансової інспекції.

"Кожен з нас має право звернутися до суду і відстоювати свої інтереси там. Більше коментувати розпорядження міського голови я не маю ні морального, ні етичного права", – сказав Гайда.

Натомість Саєвич розповів, що рекомендації з цих установ були підписані 27 жовтня. Того ж дня міський голова Віктор Анушкевичус нібито підписав розпорядження про звільнення з посади керівника водоканалу.

"Порушення, виявлені податковою інспекцією, оскаржуються. Тобто на сьогоднішній день – це недоконаний факт,  прокоментував звинувачення Гайди Микола Саєвич. Так, там була заборгованість по ПДФО, але ця заборгованість виникла ще до мого приходу на підприємство".

Саєвич показав документи, які підтверджують, що ці борги поступово погашаються.

"Якщо би сплатити ці кошти відразу, то люди б не отримали заробітної плати. Жодної затримки з виплати зарплати за два останні роки не було",  пояснив він.

Микола Саєвич додав, що двічі вигравав суди у міського голови за незаконне звільнення і сподівається виграти третій раз.

Натомість заступник міського голови Руслан Гайда відзначив, що підприємство працює нормально і без Саєвича, а місто – забезпечене водою.

"Суть не в керівнику,  відповів йому Саєвич. – У мене є службові записки, які я вам писав, щоб ви мене відпустили у відрядження. Ви писали, що забороняєте".

Микола Саєвич також розповів, що за один виїзд з міста отримав догану за те.

"А тепер ви кажете, що воно може без Саєвича працювати. Звичайно, може. Але сказане вами десь суперечить одне одному",  зіронізував Микола Саєвич.

Нагадаємо, сьогодні в Івано-Франківську відбулася прес-конференція представників української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "Укрводоканалекологія", які виступили на захист Миколи Саєвича.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: