fbpx

Санепідемстанція перевіряє ресторан, який відвідали госпіталізовані в інфекційну лікарню франківці

Суспільство 14:31, 22.02, 2016

Ресторан, який відвідали госпіталізовані до інфекційної лікарні, надав санепідемстанції зразки продуктів, а працівники здаватимуть всі необхідні аналізи.

Як повідомляв КУРС, до Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні протягом 17-19 лютого 2016 року було госпіталізовано 6 дорослих осіб з діагнозом: гастроентероколіт невстановленої етіології середнього ступеня важкості.

Згодом кількість потерпілих зросла – всі вони стверджують, що потрапили до лікарні, скуштувавши десерт чізкейк у "Пасажі Гартенберг".

Власник ресторану Олександр Долішній просить не робити поспішних висновків, пише "Галка".

"Я поки що не хочу ні спростовувати, ні підтверджувати інформацію з соціальних мереж. Я хочу дочекатися висновків санепідемстанції. Хай все перевірять. Якщо дійсно це буде так, то я буду підтверджувати, якщо це буде не так, то я буду спростовувати. Дуже би не хотів, щоб кореспонденти писали, що це відбулося. Ми не знаємо цього. Я дуже співчуваю людям, які зараз в лікарні, але я не впевнений, що це в мене сталося", – каже пан Олександр.

Також Долішній не відкидає версію, що отруєння – можлива провокація, спрямована на заплямування репутації закладу.

Також власник розповів, що санепідемстанції надали зразки самого чізкейку, всі інгредієнти, а працівники здаватимуть всі необхідні аналізи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: