fbpx

Санта зі знаменитого ролика 10-ї бригади просить допомогти "ельфам"

Суспільство 20:44, 02.01, 2019

Персонаж новорічного ролика, якого за лічені дні в мережі побачили тисячі людей, просить допомогти розвідникам 10-ої гірсько-штурмової бригади – "ельфам".

Нагадаємо, бійці 10-ї гірсько-штурмової бригади, що дислокується у прикарпатській Коломиї, зворушливо привітали земляків з Новим роком. З "нуля", тобто з передової, вітав сам Санта, який на танку доєднався до захисників.

Тепер Санта, а він є автором віршів та ідеї ролика, Гліб Бабич, звернувся до спільноти з проханням, пишуть Тексти. 

"Я Санта. І тому вірю – у нас вийде", – пише Гліб Бабич.

"Тільки на відомих нам ресурсах за два дні наше привітання подивилося більше мільйона людей. Привітання або розповідь про нього потрапили майже в усі ЗМІ та на інтернет-ресурси.

У мене є прохання, хоч я і Санта Клаус. 

Нещодавно ми просили допомоги для ремонту машин і придбання ще одного позашляховика для розвідки, замість знищеного ворогом.

За дуже короткий термін Добрі Люди надіслали в "Народний тил" стільки, що дозволило повністю покрити питання ремонту. Хоча сума була дуже немаленькою.

І навіть ще залишилося. І я як Санта розводжу руками, знімаю шапку і низько вклоняюся – ви чудеса вмієте робити крутіше, ніж я!

Давайте разом спробуємо зробити чудо ще більшим. Спробуємо подарувати розвідці машину, замість постраждалої в бою. Саме тим ельфам, що сидять із Сантою на броні.

Я Санта. І тому вірю – у нас вийде.

Дивіться. Якщо кожен десятий, який подивився наше привітання, дав би по одній гривні – вже б вистачило. А якщо по 100 – вистачило б на кілька машин для бригади.

Другий раз чудо з кількістю переглядів цього ж ролику не повториться. Але я впевнений, що найбільш завзятих – все одно багато.

Ну що, допоможемо ельфам?))) Робимо так) Дивимося ролик ще раз:

 

Посміхаємося. І якщо стало зовсім тепло на душі – є можливість зворотного зв’язку.

Хто скільки захоче і зможе. Ось реквізити "Народного тилу". Просто вкажіть в призначенні платежу "На Едельвейси" (позивний 10-ї бригади,  ред.). І буде цілком справжнє новорічне диво",  просить Санта Гліб Бабич.

Приватбанк 5167 9855 6132 4104 Олексій Сіхарулідзе (Oleksiy Sikharulidze)
“На Едельвейси”

Paypal [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: