неділя, 19 травня

СБУ блокувала незаконний експорт деревини. ФОТО

Співробітники Служби безпеки України блокували масштабний бізнес з незаконного експорту деревини до однієї з країн Східної Азії.
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду

Комерсанти скуповували незаконно вирублену деревину в кількох областях України. Надалі лісоматеріали реалізовувалися за заниженими цінами підконтрольній компанії з Європи, яка перепродавала деревину за ринковими цінами. Співробітники спецслужби встановили, що експортери також надавали недостовірну товарно-супровідну документацію про походження продукції. Ділки встигли експортувати понад п’ятдесят кубічних метрів деревини на суму майже шістдесят мільйонів гривень, пише КУРС з посиланням на прес-службу СБУ.

Чергову партію деревини співробітники СБ України спільно з фіскальною службою та фахівцями Держагентства лісових ресурсів блокували у Чорноморську на Одещині. Ділки підготували до незаконного експорту лісоматеріали вартістю майже три мільйони гривень, на які накладено арешт.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України.
Триває досудове слідство.

КОМЕНТУВАТИ
  • Володимир Солоничний 0 Відповісти &quot; п’ятдесят кубічних метрів деревини на суму майже шістдесят мільйонів гривень&quot; скоріш всього &quot;п’ятдесят тисяч кубічних метрів&quot; інакше то не деревина а щось інше)<br>