fbpx

Село у Тисменицькому районі отримало майже 212 тисяч гривень на впровадження енергоефективної програми

Суспільство 11:51, 23.07, 2015

Милуванська громадська організація "МАРС", відібрана для участі у проекті ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ", першою затвердила мікропроектну пропозицію та підписала угоду між Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй та організацією громади "Милуванська асоціація розвитку села" про надання грантових коштів у сумі 211 750 гривень.

Варто зазначити, що кошти передбачені на реалізацію проекту милуванської громади "Інноваційні енергоефективні заходи з вуличного освітлення в селі Милування". Вартість реконструкції мережі із застосуванням світлодіодних ламп становить 449 996 гривень.

Підписання угоди відбулося за участю першого заступника голови Тисменицької РДА Володимира Заника та заступника голови районної ради Руслана Фармуса.

Опісля координатор обласного ресурсного центру Олеся Хомин провела з головами та бухгалтерами громадських організацій сіл Вільшаниця, Милування, Побережжя і Тязів тренінг на тему "Впровадження мікропроекту громади" та семінар-навчання з питань організації проведення тендерних процедур.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: