fbpx

Селянам допоможуть з будівництвом житла

Економіка 16:11, 21.11, 2015

Уряд вирішив продовжити програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі ще на 4 роки. У Мінрегіонбуді наголошують, що це дасть змогу забезпечити житлом більше 11 тис. сімей, в тому числі учасників АТО.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства продовжить програму "Власний дім" до 2020 року, яка сприятиме підтримці індивідуального житлового будівництва на селі.
 
Про це сказала директор Департаменту державних програм та розвитку житлового будівництва Мінрегіонбуду Наталія Козловська, передає прес-служба відомства.
 
За її словами, підвищенню якості життя сільського населення сприятиме нещодавно схвалена Концепція розвитку сільських територій. Для її реалізації розроблено проект Державної програми підтримки індивідуальних сільських забудовників на 2016-2020 роки. Фінансування цих заходів відбуватиметься за рахунок державного та місцевого бюджетів.
"Це дасть змогу забезпечити житлом 11 409 сільських сімей, збудувати, реконструювати, капітально відремонтувати або придбати 961,2 тис. м² житла, прокласти 693,5 кілометрів інженерних мереж та підключити до існуючих комунікацій інженерні мережі 12 235 житлових будинків", – сказала вона.
Ці заходи сприятимуть вирішенню питань поліпшення житлових умов, у тому числі сім’ям військовослужбовців (більшість яких є вихідцям з села) та вимушеним внутрішньо переміщеним особам із зони АТО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: