"Ми довго виношували цю ідею. Втілювали її в життя спільно з робочою групою, куди ввійшли письменники та керівники місцевих видавництв. На презентації книжкова продукція представлена у широкому асортименті", – розповів директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Ігор Дебенко.
"Сьогодні започатковано амбіційний проект, подібних якому в області ще не було. Відродження української книги є одним з основних пріоритетів нашої діяльності. Витісняючи з ринку російську пропагандистську літературу, потрібно забезпечити їй заміну у вигляді якісної сучасної української книги. Ця презентація організована саме для того, щоб кожен охочий міг побачити та оцінити доробок місцевих авторів, а з окремими й особисто поспілкуватися", – зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Адамович.