fbpx

Сергій Адамович: Відродження української книги є одним з основних пріоритетів нашої діяльності

Суспільство 17:24, 08.11, 2014

У фортечній галереї "Бастіон" з нагоди Дня української писемності та мови та в рамках відзначення 200-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка розпочалася презентація сучасної української книжкової продукції місцевих видавництв та авторів "Сторінками української книги".

В рамках ініційованої департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації та підтриманої управлінням культури, національностей та релігій, департаментом освіти і науки облдержадміністрації та Інститутом мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника акції, автори та представники прикарпатських видавництв мають змогу ознайомити мешканців Івано-Франківська зі своєю продукцією, повідомляє КУРС з посиланням на ІФ ОДА.

"Ми довго виношували цю ідею. Втілювали її в життя спільно з робочою групою, куди ввійшли письменники та керівники місцевих видавництв. На презентації книжкова продукція представлена у широкому асортименті", – розповів директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Ігор Дебенко.

"Сьогодні започатковано амбіційний проект, подібних якому в області ще не було. Відродження української книги є одним з основних пріоритетів нашої діяльності. Витісняючи з ринку російську пропагандистську літературу, потрібно забезпечити їй заміну у вигляді якісної сучасної української книги. Ця презентація організована саме для того, щоб кожен охочий міг побачити та оцінити доробок місцевих авторів, а з окремими й особисто поспілкуватися",  зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Адамович.

1

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: