fbpx

Сесія Івано-Франківської міськради не відбулася, бо Вітенко пішов у відпустку. ФОТО, ВІДЕО

Політика 11:48, 21.10, 2015

Сьогодні мала відбутись остання 58-а сесія Івано-Франківської міської ради, однак вчора хтось обдзвонив депутатів та повідомив про те, що сесія скасовується. Усі вказують на секретаря міської ради Миколу Вітенка.

Сьогодні на заплановану раніше сесію прийшли лише представники громадськості, журналісти, яких не повідомили про її скасування.  

Як повідомляв КУРС, міський голова Віктор Анушкевичус розпорядження про перенесення чи скасування сесії міськради не підписав. Сьогодні він пояснив журналістам, що вчора до нього відповідне звернення зробив секретар міської ради Микола Вітенко, зазначивши, що депутати з різних причин не зможуть сьогодні зібратися. Однак мер не підтримав його.

Сесія Івано-Франківської міськради не відбулася, бо Вітенко пішов у відпустку. ФОТО, ВІДЕО 1

У приймальні Миколи Вітенка повідомили, що він перебуває у відпустці з понеділка, 19 жовтня.

"Ми не обдзвонювали депутатів! В нас вказівки не було. Розпорядження є про скликання сесії! Ми готові, в нас сесія скликана і матеріали зібрані", – прокоментувала Наталія Кімакович, заступник начальника відділу сприяння діяльності депутатів.

У відділі кадрів зазначили, що заява Вітенка на відпустку (з 19 жовтня) досі на підписі у заступника міського голови Михайла Вереса через те, що на ній до сьогодні не було усіх необхідних віз.

Михайло Верес підписав заяву щойно перед візитом журналістів. Він зазначив, що усі члени міської ради надзвичайно зацікавлені у тому, щоб сесія відбулася, адже розглядаються важливі питання про перерозподіл коштів, про харчування дітей. Від кого дізнався про скасування сесії, сказати не може. Про це зазвичай повідомляють працівники депутатської кімнати після обов’язкового погодження із секретарем міської ради.

Голова ГО "Івано-Франківське обласне об’єднання воїнів АТО" Андрій Долик зазначає, що депутати міськради уникають своїх обов’язків і не хочуть голосувати за питання, які сьогодні особливо турбують громадськість. Зокрема, це стосується дитячого харчування.

"З нового навчального року діти, які ходять на продовжений день, не мають додаткового харчування. Мали підніматися питання харчування груп продовженого дня, харчування 151 дитини, які не харчуються в садочках. На жаль, через саботаж депутатів міської ради це питання не розглянуто і наші діти і далі будуть ходити і харчуватися за гроші. Чому при перевиконанні бюджету в 50 мільйонів гривень при відповідному рішенні виконкому діти не можуть з вересня отримати додаткове харчування і в дитсадках не харчуються взагалі", – зазначив Долик. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: