fbpx

Франківські депутати не хочуть скасовувати рішення про забудову на Макогона

Суспільство 17:21, 03.09, 2016

Міська рада Івано-Франківська не розглядатиме зареєстровану активістами місцеву ініціативу «Про скасування рішення Івано-Франківської міської ради від 8.07.2016 «Про затвердження детального плану території в межах вулиці Крайківського – Промислова – Макогона в Івано-Франківську».

Про це йдеться у відповіді секретаря міськради Оксани Савчук ініціативній групі, яка реєструвала місцеву ініціативу.

Причиною для відмови у винесені на голосування запропонованого активістами проекту рішення, нібито є рішення Конституційного суду України від 16.04.2009 року про те, що ненормативні правові акти не можуть бути скасовані чи змінені органами місцевого самоврядування після їх виконання. А рішення «Про затвердження детального плану територій (уточнення положень діючого генерального плану Івано-Франківська) в межах вулиць Крайківского – Макогона – Промислова» не є нормативно правовим.

Як писав КУРС, Івано-Франківська місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом зловживання владою службовцями міської ради.Втім Франківський окружний адмінсуд відмовився розглядати позови прокуратури про скасування скандальних рішень міськради по забудові на Макогона

Нагадаємо, 8 липня цього року під крики "Ганьба!" і "Банда" міська рада затвердила детальний план території в межах вулиць Крайківського – Макогона – Промислова в Івано-Франківську, де планують збудувати 33 багатоповерхівки.

Перед тим, 26 квітня, міська рада Івано-Франківська дала дозвіл наближеній до місцевих "свободівців" фірмі ТОВ "Івано-Франківська дорожня служба" на складання проектів землеустрою для будівництва групи багатоквартирних житлових будинків на ділянці площею 1,5395 га по вул. Макогона, 23-А. 

Як писав КУРС, 14 громадських організацій вимагали від міського голови Руслана Марцінківа ветувати рішення міськради від 8 липня як незаконні. Однак Марцінків навідріз відмовився виконувати вимоги громадськості й звинуватив ветеранів і активістів у "рейдерстві", "виконанні політичного замовлення" і "роботі на будівельну мафію". Представники громадських організацій учасників АТО подали до суду на міського голову Івано-Франківська Руслана Марцінківа за наклеп.

Згодом Генпрокурор Юрій Луценко доручив прокурору області зайнятися питанням забудови на Макогона у Франківську. Івано-Франківська прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом зловживання владою службовцями міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: