fbpx

Сестри Тельнюк та «KOZAK SYSTEM» присвятили пісню бійцям АТО

Суспільство 19:44, 03.09, 2014

Музиканти виконали пісню на вірш Ірини Цілик.

Відео "Повертайся живим" на своїй сторінці у Фейсбук виклали сестри Тельнюк, передає Еспресо.TV.

"Тим, хто зараз у кривавому поєдинку зі Світовим Злом, присвячується", – написали співачки.

Українські артистки наголосили, що ті бійці, які зараз воюють в АТО, – це "перші Герої XXI століття, перші українські сотні відчайдушних, безвусих, безстрашних, – сьогодні там, де людське життя кожної миті може стати маревом і повернутися додому лише похоронкою". 

"Ми весь час у пошуку правильних і сильних Слів, які мають озвучити наші переживання за тих, хто на передовій, та підтримати їх. Вірш Ірини Цілик, що став основою спільної пісні українських гуртів "ТЕЛЬНЮК: Сестри" та "KOZAK SYSTEM", і є цими Словами, словами Молитви, словами Віри, словами Сили. Сьогодні Україна Єдина у кривавому поєдинку зі Світовим Злом просить небо: перемагайте та повертайтеся живими, наші Воїни, яким випало на долю захищати Батьківщину від ворога", – додали вони.

Співачка Галя Тельнюк відзначила: "Ви – обрані. Ви – Воїни Світла. Ви – повернули нас лицем до Правди. І ми зобов’язані зустріти Вас на оновленій землі, в країні вільній від рабства, брехні та крові. І Україна вже буде родити нові, міцних Духом покоління Велетнів, – дякуючи Вам. Тільки повертайтеся живими! Повертайтеся! Головна Ваша місія ще попереду: висушити сльози рідних і коханих, народити і виховати, навчити і виростити, посіяти і збудувати".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: