вівторок, 22 січня

Щасливу Україну малювали діти з обмеженими можливостями в Отинії. ВІДЕО

Заради посмішки кожного. Волонтери в Отинії знову допомагають діткам з обмеженими можливостями. Цього разу вихованців ГО "Товариство молодих інвалідів та їх батьків "Надія Отинії" вчили малювати на камінцях.

На проведення майстер-класу запросили художницю з Івано-Франківська Марію Пазанюк. Дівчина розповідає, що навчати дітей з обмеженими можливостями тримати пензля у руках зовсім не важко, адже фантазія у них іноді вражає.   

"Вони дуже творчі. Часто в таких діток навіть краще виходить малювати, ніж у здорових", – каже художниця.

Тож, озброївшись яскравими фарбами та пензлями, хлопці та дівчата завзято малювали на своїх маленьких камінцях щасливу Україну та добро.

Учасниця майсер-класу Оксана каже, що намалювала на камінчику прапор тому, що любить Україну. 
Петро на розмальованому синьо-жовтому камінці зобразив також серце, яке є символом доброти, і квіти, щоб життя було красивим і веселим.

"Добро завжди повинно бути у серцях людей. Якщо воно є, то  допомагає боротися з негараздами, які спіткають людину кожного дня, адже життя без проблем і неприємностей – це не життя", – каже учасник майстер-класу. 

Це не перша акція, яку організували волонтери для дітей з обмеженими можливостями в Отинії. Для надання постійної допомоги навіть створили  ГО "Товариство молодих інвалідів та їх батьків "Надія Отинії" під керівництвом Антоніни Шушкевич. Основною метою організації є сприяння інтеграції у суспільство та реабілітації не тільки дітей, але й дорослих з особливими потребами.
Нещодавно також придбали тренажери та відкрили зал для людей з аутизмом. 

Керівник "Товариства молодих інвалідів та їх батьків "Надія Отинії" Антоніна Шушкевич каже: 

"Основною нашою метою є те, аби ці діти були сприйняті суспільством, більше досягали результатів у житті, щоб їх розуміли оточуючі. І саме через таку працю як, для прикладу, малювання на камінцях, вони цього досягають. Діти отримують радість від цього, а їх усмішка є важливою для нас". 

Орнанізатори майстер-класу кажуть, що вихованцям "Надії Отинії" вкрай необхідна державна підтримка. Адже тут виховується більш як сотня людей, серед яких інваліди, онкохворі, безхатченки та діти з багатодітних сімей. Тож неофіційними їх опікунами стали активісти партії "РУХ НОВИХ СИЛ" та народний депутат України Юрій Дерев’янко. Ось уже кілька років поспіль вони надають не лише фінансову, а й юридичну допомогу організації.

"Громадська організація під керівництвом Антоніни Шушкевич і Центр "Надія Отинії" поки тільки формуються, тому потрібно оформити підключення світла, газу, і це зазвичай створює багато проблем у вирішенні цих питань. Важко добитись, щоб таким організаціям знижували оплату за світло, робили певні пільги для них і вони не сплачували повну вартість як підприємці. Юрій Дерев’янко неодноразово звертався до різних установ з цього приводу. Ми й надалі докладатимемо усіх зусиль, щоб цього досягти",  каже юрист, помічник народного депутата Юрія Дерев’янка, волонтер Марія Карп’юк.

На правах реклами

КОМЕНТУВАТИ