fbpx

Ще один прикарпатський податківець вирушив у зону АТО

Суспільство 23:21, 03.11, 2015

Для проходження служби у зону проведення антитерористичної операції вирушив працівник слідчого управління обласної фіскальної служби.

Податківець добровільно виявив бажання нести службу на Сході України, повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Для того, щоб захищати економічну безпеку держави, майбутній "фантомівець" пройшов досить непростий шлях. Маючи за плечима лише військову кафедру університету, він виявив ініціативу та пройшов тактичні навчання в одному з військових формувань області.

"Ця ідея зародилася у мене давно, коли я ще працював на цивільній посаді в фіскальній службі. Однак в силу різних обставин реалізувати свій задум не вдалося. Переконаний, що захист держави є обов’язком кожного чоловіка і моє місце – серед наших хлопців – бійців податкового спецпідрозділу "Фантом", – сказав він.

Основні завдання, які виконують працівники фіскальної служби у зоні АТО, є протидія незаконному переміщенню товарів через "умовний" кордон на сході країни, контроль вантажних перевезень, автомобільних та залізничних переїздів, а також патрулювання у складі міжвідомчих груп з числа військовослужбовців та співробітників інших правоохоронних органів лінії розмежування.

З квітня 2015 року у зоні проведення антитерористичної операції несли службу 21 працівник фіскальних органів області. На сьогодні на Сході України залишається ще 8 "фантомівців".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: