fbpx

Що буде з ЄРЦ? – франківці поставили запитання кандидатам в мери на дебатах у прямому ефірі

Політика 07:34, 20.10, 2015

Іванофранківці, які вчора о 21.30 прийшли на Вічевий майдан, змогли задати свої питання кандидатам на посаду міського голови Івано-Франківська Ігорю Насалику та Андрію Корнієнку. Це були перші дебати кандидатів у мери.

Найбільше франківців цікавили питання протистояння "Народного контролю" та КП "ЄРЦ". Зокрема, якщо кандидат стане міським головою, що далі буде з підприємством та чому кандидат завішує своєю агітацією дерева, інформує ГК.

Щодо "ЄРЦ", то Андрій Корнієнко зазначив, що "в такій формі воно, звичайно, працювати не може, якщо людям платять зарплати з місцевого бюджету, то вони мають виконувати свою роботу якісно".

А стосовно агітації одна франківчанка навела приклад, що гуляла із дитиною неподалік парку та помітила дуже багато агітаційних матеріалів "Народного контролю" та самого Андрія Корнієнка на деревах.

"У вас немає достатньо коштів, щоб проводити повноцінну кампанію?" – запитала жінка.

Натомість кандидат на посаду мера Корнієнко відповів, що це не його агітатори розклеюють матеріали на деревах. Каже, це роблять опоненти, щоб очорнити діяльність молодої партії. Так, кандидат на посаду міського голови визнав, що політична агітаційна кампанія в Івано-Франківську має чимало недоліків. Але у штабі "Народного контролю" постійно проводиться робота із людьми, щоб вони "зривали агітацію у не відведених місцях".

Щодо кандидата Ігоря Насалика, найбільше франківці запитували, чи зможе він зменшити тарифи на комунальні послуги та які програми найперше впроваджуватиме в Івано-Франківську.

Завтра о 21.30 відбудуться теледебати між кандидатами на посаду міського голови Віктором Анушкевичусом та Русланом Марцінківим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: