fbpx

Щоб побачити дівчат-волонтерок, бійці АТО перекрили рух центральною вулицею Калуша

Суспільство 09:18, 08.03, 2015

На місце дислокації у військову частину, що розташована на вулиці Олекси Тихого у Калуші, повернулися бійці третьої патрульної роти Національної гвардії України.

Військовослужбовців, незважаючи на пізній час, чекали також у міськрайонній філії Союзу українок, де працює один із волонтерських штабів.

Бійці привезли дівчатам національний стяг зі словами подяки, торт та букет квітів, інформують ”Вікна”.

“Сьогодні надзвичайний день! Із зони АТО повернулися наші калушани з Національної гвардії, які захищали позиції на стратегічній висоті, на околицях Кримського! – дівчата-волонтерки не стримують емоцій.  Приїзд наших героїв, захисників тримався у великому секреті від нас, волонтерів. Надзвичайно мужні, хоча втомлені, одразу з дороги, в бронежилетах, не здавши навіть ще зброю, не бачучи рідних і близьких, вони приїхали до “союзянок” подякувати за підтримку та допомогу”.

Щоб побачити дівчат-волонтерок, бійці АТО перекрили рух центральною вулицею Калуша 1

Щоб побачити дівчат-волонтерок, хлопці перекрили рух центральною дорогою міста, адже їх супроводжував конвой, і пройшлися пішки площею Героїв до волонтерського штабу. І все  заради того, щоб в повному особовому складі висловити слова подяки.

“Союзянки” зустріли героїв оплесками, а хлопці  завітали з квітами та тортиком.

Щоб побачити дівчат-волонтерок, бійці АТО перекрили рух центральною вулицею Калуша 2

Щоб побачити дівчат-волонтерок, бійці АТО перекрили рух центральною вулицею Калуша 3

“Хочемо подякувати командирові за дисциплінованість. Потрібно було бачити, як по команді хлопці підписували прапор і вишикувалися для фотографії. На мить ми відчули себе частиною одного цілого,  кажуть волонтерки.  Поки такі, як ці, мужні чоловіки захищають нашу Україну, нам боятися нічого! Це був один з моментів, які ввійдуть в історію Калуша та Союзу українок. Цей неймовірно щирий жест показав нам, волонтерам, що ми, перебуваючи тут, в тилу, стояли, стоїмо і будемо стояти заради таких справжніх чоловіків, як ці військові”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: