fbpx

"Не вважав за потрібне бути присутнім, коли відбувалося "колективне зґвалтування" Парламенту", – Шевченко

Суспільство 07:35, 30.12, 2014

Народний депутат від івано-франківського виборчого округу Олександр Шевченко вважає, що ухвалення бюджету наосліп є помилкою, яка матиме далекосяжні негативні політичні наслідки.

Про це Олександр Шевченко повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

"Бюджет був прийнятий 233-ма голосами, тобто майже мінімальною можливою кількістю, необхідною для позитивного голосування. Причиною такого "мінімалізму" була, в першу чергу, зухвало некоректна процедура прийняття бюджету, котра обурила багатьох депутатів", – йдеться у повідомленні.

Шевченко також зазначає, що бюджет не бачили навіть в профільному бюджетному комітеті ВР, до якого він належить.

"За попередні дні і ночі (а ми працювали щодня до 3-4-ї години ночі) бюджетний комітет розлянув близько 600 змін та доповнень до Бюджетного кодексу. А, власне, самого Бюджету-2015 ми не те що не обговорили, а навіть не бачили! То ж за що і в ім’я якої "високої мети" необхідно було йти на порушення Регламенту?" – написав нардеп.

Олександр Шевченко не вважав за потрібне бути присутнім в сесійній залі, коли відбувалося "колективне зґвалтування" Парламенту та парламентаризму, проте колеги стверджують, що в цю ніч в сесійну залу знову повернулося  і "кнопкодавство", і "ламання через коліно" тих, хто сумнівається.

"Пресинг зі всіх сторін, за свідченнями парламентських ветеранів, був безпрецедентним. Не мені судити тих 233-х нардепів, які (і за яких) натиснули на кнопку,  пише Шевченко.  Не зрозуміло лише, чому не можна було пройти нормальну процедуру і, не порушуючи Регламент, розглянути і відкрито та прозоро прийняти бюджет, скажімо, 3-го чи 4-го січня?".

Народний депутат вважає прийняття бюджету, яке відбулося, помилкою, яка матиме негативні політичні наслідки.

"Виходить, що Верховна Рада підписалась під "котом у мішку". І що з того мішка вилізе за кілька місяців, невідомо нікому",  підсумував нардеп.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: