fbpx

Шевченко обіцяє і надалі лупцювати Ляшка, якщо той буде чіплятися

Політика 10:57, 15.08, 2014

Народний депутат Олександр Шевченко звернеться до регламентног комітету Верховної Ради з проханням дати оцінку відео від 1993 року щодо недрадиційної орієнтації нардепа Олега Ляшка

Позафракційний народний депутат України Олександр Шевченко назвав Олега Ляшка безпринципним популістом та політичним пристосуванцем, а також закликав журналістів не робити з нього героя, "який, насправді, просто брехун і популіст".  Про це депутат заявив у коментарі ТСН.

"Ляшко, те що він робив житті, з популістичної точки зору, мене не цікавить. Мене цікавить те, що його популізм принесе для країни. І коли людина нагло бреше в очі", – вважає політик.

На його переконання, так звана "толерантність" Ляшка почала розвиватися ще з 1993 року, коли він "був готовий змінити орієнтацію".

 "Але якби та особа хоча б була нормальна, то ще можна було б з тим миритися, але коли людина безпринципна, брехлива і коли та її "толерантність" – вона уже у мене визиває рвотний рефлекс. Коли він був готовий змінити орієнтацію, чи будь-кому робити будь що, в тому числі і мужчинам. Надавати їм сексуальні забави, щоб досягти свого інтересу, особистого", – сказав Шевченко.

За словами депутата, першим питанням, яке він сьогодні задав Ляшку, було "як далеко ви можете зайти, щоб досягти якогось свого меркантильного чи політичного інтересу, на що я почув, що "хто ти такий", потім образи в іншому плані". 

"І кажу, там де він (Ляшко) мене буде зачіпати – там він і буде получати! Хай це дуже добре знає. І хочу сказати, що не варто телеканалам концентруватися на одному політикові та забувати про правду. Я маю на увазі телеканал Інтер і близько плаваючі. І не треба безкінечно робити такого героя, який насправді просто брехун і популіст", – додав він. 

Шевченко також сказав, що звернеться до регламентного комітету Верховної Ради з проханням розглянути відео від 1993 року щодо нетрадиційної орієнтації Ляшка.

"І хай зробить парламент зробить висновок, чи може людина, яка будь-якими методами досягає свого результату, бути парламентарем. Можливо треба зробити якісь кроки, щоби взагалі його вигнати з політикуму", – сказав Шевченко.

Як повідомлялося раніше, в кулуарах Верховної Ради України між Олегом Ляшком та Олександром Шевченком сталася бійка, в результаті якої Ляшко отримав удар рукою в щелепу і ледь не впав. Шевченко звинуватив Ляшка в тому, що нардеп піариться на війні і запропонував депутату разом з ним поїхати на Донбас. Ляшко, у відповідь, пожалівся на те, що Шевченко ледь не зламав йому щелепу.

Відео зняте у 1993-му році: 21-річний Ляшко курить і розмовляє зі сідчими й прокурором. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: