fbpx

Шевченко подарував Івано-Франківському коледжу електронних приладів 11 ноутбуків

Політика 19:31, 13.10, 2015

Сьогодні, в Коледжі електронних приладів ІФНТУНГу під час концерту, присвяченому Дню захисника України, відбулось урочисте вручення одинадцяти ноутбуків для навчального закладу.

Такий щедрий подарунок коледж отримав від Інституту розвитку міста "Новий Івано-Франківськ" і особисто від народного депутата Олександра Шевченка, повідомляє новинар Фіртки.

Меценатом навчальних закладів Олександр Шевченко виступає вже не вперше.

" коледжі навчається більше тисячі студентів. Всі спеціальності, які здобувають студенти в стінах коледжу, є технічними, тобто вони прив’язані до комп’ютерної техніки. Отож навчання без комп'ютерної техніки неможливе.

"Це не одноразова акція, такі акції проводились раніше, і вони продовжуватимуться і надалі. Така матеріально-технічна підтримка навчальних закладів є надзвичайно потрібною. Ми не повинні втрачати нашу молодь, наш інтелект і давати можливість їм виїжджати за кордон. Олександр Леонідович як ніхто розуміє цю проблему і тому намагається такими матеріально-технічними речами забезпечити навчальні заклади не тільки нашого міста, а й області", – зазначила кандидат в депутати до міської ради від партії "УКРОП" Уляна Василик.

Також Уляна Василик привітала студентів з Днем захисника Вітчизни та передала подарунок від народного депутата керівництву коледжу.

"В переддень святкування Дня захисника Вітчизни, Дня Покрови, Дня козацтва я бажаю вам мужності і твердості в своїх переконаннях і діях. Від Інституту розвитку міста "Новий Івано-Франківськ" і особисто від Олександра Шевченка ми передаємо вам ноутбуки, щоб ваш навчальний процес був пліднішим. Ми впевнені, така технічна допомога піде вам лише на користь", – висловила привітання Уляна Василик.

В свою чергу, заступник директора з навчальної роботи Коледжу електронних приладів ІФНТУНГу Іван Малик висловив подяку від імені всього студентського та педагогічного колективів.

"Від імені всього студентського колективу я вдячний за таку технічну допомогу, бо завдяки їм ми зможемо вирішувати серйозні питання в галузі ІТ-технологій. Наше прохання було до Олекссандра Леонідовича як до народного депутата допомогти коледжу, тому що, на жаль, за роки незалежності України лише з боку Міністерства освіти отримали один комп'ютерний клас, і то він вже сьогодні морально і фізично застарілий. Тому ці ноутбуки є великою допомогою для нашого студентства",  зазначив Іван Малик.

Політична реклама 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: