fbpx

Шевченко заявив, що готовий відремонтувати вулицю Тичини у Франківську за тиждень

Суспільство 17:19, 13.10, 2015

Олександр Шевченко кинув публічний виклик Віктору Анушкевичусу. Він заявив, що фірма "ПБС" готова без тендера взятися за ремонт вулиці Тичини, негайно його розпочати і здати дорогу за тиждень. Паралельно впродовж двох тижнів Шевченко із "ПБС" готовий зробити ремонт вулиць Ленкавського і Кармелюка.

Про це нардеп, кандидат на міського голову Івано-Франківська Олександр Шевченко повідомив на сьогоднішньому брифінгу.

"Досить багато побрехеньок про дороги чую на свою адресу від "свободівців" та мера Анушкевичуса. Зокрема, з приводу ремонту вулиці Тичини", – назвав причину брифінгу Шевченко.

Він пояснив, що ніяким чином не заважав проведенню тендеру. Фірма ПБС брала участь у торгах за право виконувати роботи на Тичини і подала свою, за словами Шевченка, на 300 тис. гривень дешевшу пропозицію.  Її відхилили, посилаючись на цілком формальні причини. Відтак, Антимонопольний комітет, куди звернулася "ПБС", скасував тендерні закупівлі в цілому через порушення.

"Для того, щоби міський голова і вся міська влада достойно вийшла з цієї ситуації, я готовий долучитися до вирішення питання з ремонтом вулиці Тичини", – заявив Олександр Шевченко.

Він продемонстрував листа, якого подав міському голові Франківська Віктору Анушкевичусу.

"Пропоную відремонтувати Тичини протягом одного тижня за суму, яка законно дозволяє зробити це без проведення тендерних закупівель – до 1,5 млн гривень,  пояснив Шевченко.  Для цього потрібно тільки два документи  дефектний акт від відповідної проектної організації та погодження з фірмою "ПБС" технології будівництва дороги. А вона буде приблизно така сама, як на Набережній. І ми готові зробити вулицю впродовж тижня з відтермінуванням оплати на будь-який комфортний для міської влади час".

У випадку, якщо міська влада не погодиться на законний метод вирішення проблеми, Шевченко пообіцяв провести через кілька днів наступний брифінг. І так само привселюдно повідомити на ньому про небажання міської влади Франківська будувати дороги.

Щодо ремонту інших вулиць, де "ПБС" змагалася в тендерах, а це Ленкавського і Кармелюка, то фірма також готова підписати договори і негайно взятися за їхній ремонт.

"Хоч на ремонт цих двох вулиць спеціально скасували фінансування і заявили, що треба повністю міняти комунікації, ми все одно готові підписати договір і протягом одного – двох тижнів зробити всі три дороги. Але почнемо з вулиці Тичини – там немає жодних перешкод для того, щоби зробити її дуже швидко і дуже якісно",  сказав Олександр Шевченко.

Для ремонту Ленкавського і Кармелюка Олександр Шевченко має намір залучити крупних підрядників.

"Ми готові негайно почати будівництво доріг і можемо проводити ремонт паралельно. В Україні є досить техніки, щоби відремонтувати одночасно три вулиці у Франківську. В Україні є великі компанії, які будують дороги, і вони вірять Шевченку. Вони готові сюди пригнати під моє слово потрібну техніку. Їм треба просто сказати, що через місяць чи через рік гроші за цю роботу будуть гарантовані",  відзначив Шевченко.

"Чекаю від мера Анушкевичуса адекватних пропозицій",  ще раз наголосив він.  

Олександр Шевченко відзначив, що вважає: місто Івано-Франківськ з профіцитом бюджету до кінця року в 300-400 млн спроможне оплатити як підвищення зарплат вчителів та побудову доступної медичної сфери, так і відбудову доріг.

"Мер Шевченко гарантує відновлення за один рік до можливості безперешкодного проїзду всіх доріг Франківська – вулиць і провулків, " сам про себе у третій особі сказав Олександр Шевченко. – Ми збудуємо фундамент більшої частини міських доріг. За наступні 5 років Франківськ збудує дороги з гарантією якості покриття на 10 років. Гарантія основи, залежно від мікрорайонів міста, буде 20-30 років. Це дасть можливість як мінімум одному поколінню городян не повертатися до ремонту доріг".

На правах реклами 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: