fbpx

Шість навчальних закладів Івано-Франківська самостійно вестимуть бухгалтерський облік

Суспільство 15:35, 27.01, 2015

Виконком Івано-Франківської міської ради дозволив з 1 лютого самостійно вести бухгалтерський облік шести навчальним закладам міста.

Зокрема, таке право отримали: Івано-Франківський природничо-математичний ліцей, Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. №16, ДНЗ №2 "Малятко", ДНЗ №12 "Струмочок", ДНЗ №18 "Зернятко" та Івано-Франківська дитячо-юнацька спортивна школа №3.

Це рішення дозволить керівникам цих установ самостійно укладати договори з постачальниками на отримання продуктів харчування (послуг з організації гарячого харчування). Також більш зручним і надійним стане регулювання замовлення товарів протягом року в межах укладених договорів. Можливо, у цих закладах зникне потреба у проведенні конкурсних торгів, у зв’язку із зменшенням обсягів закупівель.

"Децентралізація дозволить керівникам закладів бачити на перспективу можливості матеріального заохочення, преміювання працівників за добросовісне виконання професійних обов’язків, стимулювання до творчої праці, що дуже важливо в умовах обмеженого фінансування", – йдеться в пояснювальній записці до рішення.

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: