Шкільний турнір з футзалу "Кубок НФК "Ураган" фінішував у Коломиї

Спорт 23:23, 25.04, 2016

25 квітня в м. Коломия на майданчику ФОСК "Прикарпаття" відбулися вирішальні матчі міського та районного шкільних турнірів з футзалу "Кубок НФК "Ураган". Загалом в обидвох турнірах взяли участь понад 20 команд, складених з учнів 5-х класів та молодших.

Переможцем міського турніру стала команда ЗОШ № 4, яка у фіналі з мінімальним рахунком перемогла НВК №9. Бронзові нагороди дісталися учням СШ № 1 ім. В. Стефаника, які в матчі за бронзу здолали ЗОШ № 8, інформує sport.if.ua.

Тріумфатором районного чемпіонату стали учні ЗОШ смт. Печеніжин, другі – команда с. Угорники, на третій позиції розташувалася ЗОШ с. Великий Ключів. Минулорічний переможець тоді ще міськрайонного турніру команда с. Лісний Хлібичин цього разу задовольнилася лише 4 місцем.

Окрім медалей, грамот та кубків, всі призери змагань отримали у подарунок від організаторів комплекти ігрової форми. Також кожна школа-учасник турніру одержала солодкий подарунок з логотипом НФК "Ураган". Переможцці міського та районного турнірів ЗОШ № 4 та ЗОШ смт. Печеніжина здобули головний приз турніру  сертифікат на 40 000 грн для купівлі спортивного інвентаря. Також ці команди візьмуть участь в Лізі Шкільних чемпіонів, яка вже в травні пройде в обласному центрі.