fbpx

Шлемко за те, щоб Троценко залишився на посаді голови Івано-Франківської ОДА

Політика 12:22, 15.07, 2014

Народний депутат України від фракції "Батьківщина" Дмитро Шлемко заявив про підтримку партією Андрія Троценка на посаді голови Івано-Франківської облдержадміністрації.

"Андрій Троценко є високопрофесійною людиною, він має достатній фаховий рівень для того, щоб організувати роботу області, громади і адміністрацій, – говорить Шлемко, – і що найважливіше – він уміє працювати з усіма, і в першу чергу з громадою".

Нардеп дивується витримці очільника Прикарпаття та заявляє про потребу зберегти чинне керівництво області й надалі.

"Я б у житті не витримав, коли би мені невідомо хто з вулиці відкрив ногою двері і розказував, що я маю робити. Він (Андрій Троценко) це все вислуховував годинами, переконував їх і йшов далі працювати. Такий високий ступінь терпеливості Троценка стосовно навіть тих, хто не заслужив цього, вартий поваги. Тому ми ставимо питання про те, щоб зберегти цю команду в області, вона сьогодні не найгірша, а за останній період вона проявила себе у позитивному плані", – заявляє нардеп.

Нагадаємо, після перемоги Петра Порошенко на президентських виборах 25 травня на Прикарпатті заговорили про зміну голови Івано-Франківської облдержадміністрації. Найбільш імовірним наступником Андрія Троценка на посаді очільника області називали керівника виборчого штабу Петра Порошенка на Прикарпатті Анатолія Матвієнка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: