fbpx

Шнуров підірвав Мережу нецензурним хітом про російських інтернет-"тролів"

Культура 20:55, 08.02, 2015

В описі до відео йдеться, що російський інтернет з'явився з кухні радянської людини.

У Мережі з'явилося відео нової пісні Сергія Шнурова з гурту "Ленінград" під назвою "Мусор", в якій виконавець витончено висміює російських інтернет-коментаторів, пише ТСН.

На відео – статистичний російський обиватель Сергій Нікітін, сидячи на кухні перед ноутбуком, співає про те, про що зазвичай пишуть російські "тролі" в Інтернеті: що Росія  велика країна і повинна це довести усьому світові. А ще Росія  не агресор, тому що немає доказів. При цьому Шнур рясно лається матом. На це "дружина" російського обивателя відповідає:

"Ти в інтернеті залишаєш так багато часу і сил. І все Росію прославляєш, а краще б сміття виносив".

В описі до відео йдеться, що російський інтернет з'явився з кухні радянської людини.

"Кухня була придуманна, щоб на ній їсти, але їсти було нічого і залишалося тільки розмовляти. Інтернет був придуманий, щоб отримувати знання, але сюди кинулися люди, єдиною метою яких було всіх вчити. Інтернет заповнився сміттям, який ніхто ніколи не винесе. Маленька кухня обросла словесними помиями, в яких ніколи не знайти істини",  йдеться в описі до відео.

"Великий секрет для маленької компанії вилився трагедією російської думки. Вона опинилася у сміттєвому відрі",  підсумовує свою думку автор послання.

 Обережно! Ненормативна лексика!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: