fbpx

Шукають волонтерів, щоби записати аудіокнижки для незрячих дітей

Культура 06:12, 13.11, 2015

ГО "ВІР в Україну" разом із Центральною спеціалізованою бібліотекою для сліпих ім. М. Островського шукають волонтерів для запису дитячих аудіокнижок українською мовою.

За інформацією директора Центральної спеціалізованої бібліотеки Юрія Вишнякова, сотні дітей із вадами зору не можуть повноцінно розвиватися та освоювати елементарну загальноосвітню програму у зв’язку з відсутністю достатньої кількості озвучених книжок із зарубіжної та української літератури, пише БараБука з посиланням на сайт бібіліотеки у Фейсбук.

Ось такий список неозвученої зарубіжної літератури надала одна з київських спеціалізованих шкіл-інтернатів для потреб 5-го класу (це лише частка того, що потрібно озвучити):

1. Тисяча і одна ніч: Арабські казки (Сіндбад-мореплевець).
2. Казки братів Грімм: Пані Метелиця (інші казки).
3. Лагерлеф С. Казки (будь-які).
4. Андерсен Г. К. Русалонька. Непохитний олов’яний солдатик. Снігова королева. Соловей. Дюймовочка. Дівчинка із сірниками. Дикі лебеді.
5. Вайльд О. Хлопчик-зірка.
6. Сетон-Томпсон Е. Снап: історія бультер’єра. Оповідання про тварин.
7. Твен М. Пригоди Тома Сойєра. Пригоди Гакльберрі Фінна. Життя на Міссісіпі.
8. Портер Е. Полінна.
9. Керролл Л. Аліса в країні див. Аліса в Задзеркаллі.

Набір волонтерів триватиме до 16 листопада включно. Можна взяти участь у проекті "Книги, що говорять" незалежно від віку, статі та досвіду. Основні вимоги: знання української мови, чітка артикуляція, наявність вільного часу протягом будніх днів (2–3 години двічі на тиждень, бажано від 12:30). На вас чекає цікавий досвід озвучування книжок, налагодження контактів із громадськими активістами, презентація результатів проекту в медіа. Для участі, будь ласка, реєструйтеся тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: