fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Сільські голови Прикарпаття скаржаться на вивіз гравію, торгівлю алкоголем та зловживання правоохоронців

Сільські голови Прикарпаття скаржаться на вивіз гравію, торгівлю алкоголем та зловживання правоохоронців

Політика 17:32, 20.06, 2014

В Івано-Франківській ОДА відбулася нарада за участю сільських та селищних голів, а також керівників прокуратури, управлінь МВС і СБУ.

Розповідаючи про наболіле, сільські та селищні голови зосереджували увагу керівництва облдержадміністрації та правоохоронних органів на важливості проведення на місцях роз’яснювальної роботи з питань оформлення документів і змін у законодавчих актах, наводили факти незаконного вивезення гравію, торгівлі спиртними напоями, затягування термінів розгляду судових справ,  притягнення до відповідальності за відсутності порушень. Про це "КУРСу" повідомили в прес-службі ОДА.

«Гадаю, що є доцільність провести зустрічі сільських і селищних голів з представниками правоохоронних органів на місцях, – зазначив голова облдержадміністрації Андрій Троценко. – Якщо наболілі питання не вдасться вирішити на рівні районів, будемо просити, щоб керівники обласної прокуратури, управлінь МВС та СБУ провели такі зустрічі за своїми напрямками».

Також голова облдержадміністрації зауважив: чимало проблемних питань, озвучених на нараді, можуть бути вирішені після реформування органів місцевого самоврядування та децентралізації влади. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: