fbpx

Скандальний літник на Тринітарській у Франківську пересунуть

Суспільство 16:56, 10.04, 2018

Мерія Івано-Франківська і фірма "Надія" домовилися перенести літник на вулиці Тринітарській.

Як стало відомо "Репортеру" із власних джерел, у вівторок, 10 квітня, міська влада і власник "Надії" домовилися, що літник пересунуть впритул до стіни. Розмір його залишиться таким, як був, – 83 кв м, і частково таки заступатиме на центральну частину вулиці з трилінкою.

Зустріч відбулася за участі керівництва готелю "Надія" та представників виконкому – заступника міського голови Богдана Білика, Мирослава Федорківа, місцевих активістів.

Нагадаємо, у п‘ятницю, 6 квітня, на відреставрованій за 1,148 млн грн історичній вулиці Тринітарській встановили літний майданчик площею 83 м². Мешканці міста звернули увагу на те, що майданчик фактично перегородив вулицю, яка мала б бути доступною для всіх.

Дозвіл на встановлення літника надав виконком 29 березня терміном на 10 місяців: з 1 квітня по 1 листопада 2018 року.

Начальник відділу дорожньої інфраструктури Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Мирослав Федорків прийшов на Тринітарську, аби розібратися у ситуації з літником, і викликав поліцію для з’ясування обставин встановлення літника.

"Тільки перетворили прибазарний провулок у цивілізовану вулицю, і тут такий камбек. Не погоджуюсь! Не хочу! Наше місто не заслуговує на такий плювок в очі", – обурився Федорків.

Нагадаємо, Тринітарську урочисто відкрили 13 жовтня минулого року – з оркестром, гучними промовами і перерізанням стрічки. На вулиці облаштували тротуари та проїжджу частину в один рівень із забезпеченням доступності для маломобільних груп населення. Передбачили нове освітлення та вуличні меблі, додаткове озеленення, встановили оригінальні каналізаційні люки з символікою міста. І таки зберегли автентичну трилінку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: