fbpx

Скейт-парк біля міського озера ще не зданий в експлуатацію, а вже потребує ремонту

Суспільство 13:29, 08.05, 2015

Кошти на зведення скейт-парку виділили з міського бюджету ще минулого року. Але наразі майданчик закритий, бо виконана тільки частина робіт: встановлена огорожа, проведене освітлення та прокладений асфальт. Попри те, що об'єкт увесь час був під замком, на асфальтовому покритті майданчика чомусь утворилися дірки.

Як розповів представник франківських скейтерів Назар Назарук, у такому стані цей скейт-парк абсолютно не придатний для катання, пише ГК.

То звідки взялися дірки і хто за це відповідатиме?

8 травня до скейт-парку прибула експертна комісія: директор ТОВ "Івано-ФранківськАвтоДор" Андрій Шуневич та спеціалісти Управління капітального будівництва Івано-Франківського міськвиконкому.

Оглянувши всі дірки на покритті, вони дійшли висновку, що справа не в якості асфальту – тоді були б тріщини.

Експерти стверджують, що під час укладання асфальту на цю ділянку майданчика потрапила гідравлічна олива, яка спричинила пористу структуру покриття. Взимку просочилася вода, підмерзла і таким чином утворився дефект. Але ці дірки легко залатати, тут навіть не потрібна додаткова техніка  лише ручний косметичний ремонт. Спеціалісти управління капітального будівництва сказали, що цю роботу виконають відразу після поліпшення погодних умов.

Загалом на встановлення скейт-парку (разом із проектною документацією) витратили приблизно 420 тис. грн. Для завершення всіх необхідних робіт ще потрібно до 170 тис. грн. Цьогоріч на завершення робіт зі встановлення скейт-парку не виділили жодної копійки.

Але скейт-парк планують передати на баланс міського парку ім. Т. Шевченка. Таким чином скейтери зможуть перенести на новий майданчик свої фігури та кататися, адже всі основні умови там забезпечені: асфальтове покриття, огорожа, освітлення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: