fbpx

"Скрябін та друзі" дали концерт у Франківську

Культура 09:24, 04.07, 2015

У нічному клубі "TUNING HALL" відбувся довгоочікуваний концерт гурту "Скрябін". Окрім драйвової шоу-програми, яку презентували франківцям музиканти, вони також нарешті відкрили головну інтригу гурту – хто співатиме замість Кузьми.

"Скрябін" розпочинає кардинально новий етап власної творчості. Женя Галич з гурту "O.Torvald", Женя Толочний і лідер гурту "Тартак" Сашко Положинський не є новими учасниками "Скрябіна". Вони і надалі залишаються лідерами своїх колективів. Просто відтепер на концертах "Скрябіна" ці музиканти допомагатимуть співати композиції гурту. Відтак учасники презентували новий формат – "Скрябін та друзі".

"Останнім часом багато хто чомусь думає, що друзі-музиканти після смерті Кузьми намагаються "паразитувати" на його імені, – прокоментував Женя Галич. – Але це не піар на Кузьмі. Андрій завжди казав: "Думайте про світ краще, ніж він є насправді". Чому можна цитувати класиків, але в той же час не можна переспівувати композиції Андрія? Ці пісні мають жити. Спробуйте подумати про тих учасників "Скрябіна", які залишилися. І з ними, дякувати Богові, все гаразд. Вони повинні грати й далі. Ніхто не збирається бути схожим чи пародіювати Кузьму. Наприклад, Женя Галич і надалі співатиме, як Женя Галич. І так з усіма музикантами з колективу "Скрябін та друзі".

Також музиканти додали, що в липні можна очікувати випуск нових композицій, серед яких, зокрема, презентують і дуже старі пісні, але в цікавій обробці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: