fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Скрипничук: "Вище керівництво "відфутболює" звернення щодо створення на Прикарпатті лікувально-реабілітаційного центру для військових"

Скрипничук: "Вище керівництво "відфутболює" звернення щодо створення на Прикарпатті лікувально-реабілітаційного центру для військових"

Суспільство 11:59, 02.12, 2014

Голова Івано-Франківської обласної ради Василь Скрипничук каже, що керівництво держави не реагує на звернення щодо відкриття на базі санаторію "Черче" в Рогатинському районі лікувально-реабілітаційного центру для військовослужбовців.

"Перефутболили на міністерство охорони здоров’я, мінохорони здоров'я дало відповідь, що у зв’язку з тим, що це профспілка цими справами займається, то вони сараки-бідолахи не можуть нічого вдіяти з такою структурою", – розповів голова облради.

Нагадаємо, майно санаторію "Черче" є власністю профспілок.

Як писав КУРС, облрада звернулася до прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з проханням посприяти у створенні на базі санаторію "Черче" в Рогатинському районі реабілітаційного центру для поранених учасників антитерористичної операції.

Можливості відкриття у Черче реабілітаційного центру вивчали представники координаційного центру допомоги пораненим. За їх висновками, для цього необхідно 15 мільйонів гривень. За наявності таких коштів можна буде добудувати один з корпусів санаторію.

"Ми це питання не залишило, шукаємо шляхи, яким чином реабілітовувати поранених бійців якимось іншим шляхом – поза профспілками і поза урядом", – обіцяє Скрипничук.

За його словами, сільська рада готова виділити земельну ділянку, лікувальні болота, якщо обласна влада захоче будувати реабілітаційний центр. Також Скрипничук каже, що обласна рада може виділяти кошти на лікування поранених за умови, що їх витратять на реконструкцію приміщень, де лікуватимуться поранені. Є ще третій варіант, відзначає голова облради,  наполягти на тому, щоб профспілки віддали частину санаторію на лікування бійців.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: