fbpx

Скрипничук не з'явився на комісію облради, яка розглядала його запит з вимогою відставки Галабали

Суспільство 14:52, 13.01, 2016

Депутатська комісія з питань етики, моралі та регламенту розглянула депутатський запит Василя Скрипничука від 25 грудня "Щодо внесення на розгляд питання про недовіру і звільнення з посади заступника голови обласної ради Ольги Галабали".

Василь Скрипничук подав запит на минулій сесії Івано-Франківської обласної ради через безпідставні, на його думку, звинувачення депутатів у корупції, які Ольга Галабала нібито озвучила в ефірі місцевого ТБ.

"Я чув запит Скрипничука, але мені дуже цікаво знати, що то було насправді", – звернувся до заступника голови облради Ольги Галабали член депутатської комісії Михайло Іваночко. 

"На засіданні Скрипничук посилався на ефіри, в яких я якби звинувачувала депутатів у корупційних діяннях. Я попросила зробити розшифровку ефірів, про які говорив Василь Скрипничук. На мою думку, у тих словах, що були озвучені там, не було звинувачень депутатського корпусу. Там давались оцінка двох рішень обласної ради. На мою думку, говорити про те, що там було звинувачення депутатів у корупції, безпідставно", – повідомила комісії Галабала.

"Шкода, що зараз немає Василя Михайловича, бо без нього немає що розглядати. Я не чув ефіру, тож не хочу зараз нікого звинувачувати", – відреагував голова комісії Михайло Торб'як.

Представник апарату обласної ради відзначила, що Скрипничука повідомляли про засідання комісії, а чому він не прийшов – невідомо.

"Є пропозиція: треба Скрипничука, він чув цей ефір, було б цікаво його заслухати. Може, треба запросити ще когось з депутатів, хто чув той ефір, бо на друкувати тут можна було будь-що", – сказав про розшифровку ефірів Михайло Іваночко.

"Беремо до уваги пояснення у вигляді стенограми Галабали, беремо також до уваги запит Скрипничука і запрошуємо його на наступне засідання, щоби продовжити розгляд цього питання і прийняти конкретне рішення",  підсумував М. Торб'як.

Комісія підтримала його пропозицію. 

"Вважаю, що жодного депутата я не ображала, а такі запити сприяють напруженню у моїй роботі з депутатами," – висловила свою точку зору на ситуацію Галабала.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: