fbpx

Слідчим і прокурорам, які розганяли Майдан, оголосили про підозру

Політика 16:52, 24.07, 2014

Генеральна прокуратура оголосила підозру ряду посадових осіб, причетних до вчинення злочинів під час мирних акцій протесту

Генпрокуратура повідомила про підозру ряду працівників органів внутрішніх справ, прокуратури та суду за фактами вчинення ними незаконного затримання осіб, які брали участь у масових акціях протесту у м. Києві протягом січня-лютого 2014 року на підтримку Майдану, незаконного притягнення їх до кримінальної відповідальності, а також за фактами постановлення суддею завідомо неправосудних ухвал про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою учасникам цих ненасильницьких акцій, повідомляє прес-служба Генпрокуратури.
Мова йде про слідчих органів Головного управління МВС України в м. Києві, прокурорів міської та районної прокуратур міста Києва, а також суддю районного суду столиці.
Наразі вирішується питання про обрання їм міри запобіжного заходу. Триває досудове розслідування.
Генеральний прокурор України Віталій Ярема неодноразово наголошував на тому, що розслідування злочинів, скоєних під час мирних акцій протесту на Майдані, є першочерговим завданням органів прокуратури.
Нагадаємо, відомості про вчинення вказаних кримінальних правопорушень Генеральною прокуратурою ще в лютому цього року внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтями 371, 372, 375, 366 КК України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: