fbpx

Смушак розповів, які дороги у Франківську відремонтують у 2016 році

Суспільство 16:27, 23.12, 2015

У наступному році в Івано-Франківську побудують кільцеву розв'язку на перетині вулиць Незалежності – Микитинецька – Івасюка та відремонтують з десяток вулиць.

Про це під час прес-конференції розповів директор Департаменту комунального господарства, транспорту та зв’язку Михайло Смушак.

У 2016 році комунальники завершать ремонтні роботи на вулицях Галицькій, Хіміків, Целевича, Мендєлєєва.

За словами Смушака, найбільш глобальний проект буде реалізований на перетині вулиць Івасюка – Незалежності – Микитинецька. Там спільно з управлінням капітального будівництва буде побудована "величезна", як тричі наголосив Смушак, кільцева розв’язка, що дозволить розвантажити рух на цих вулицях.

За 4,6 мільйонів гривень відремонтують вулицю Богдана Хмельницького.

"Була скарга в Антимонопольний комітет щодо вулиці Хмельницького, але її не задовольнили. Відповідну угоду вже укладено. На її реалізацію передбачено 4,6 мільйонів гривень", – говорить Смушак.

Якщо погодні умови дозволять, то ремонтні роботи на вулиці Хмельницького розпочнуть наприкінці лютого.

Також у 2016 році передбачено ремонт вулиць Гнатюка, Слави Стецько, Ленкавського, Кармелюка, Військової, Підгірянки.

Закладені кошти і на завершення ремонтних робіт на вулиці Дорошенка, яку цього року до приїзду Президента ремонтували авральними темпами.

"Також будемо робити ремонт вуличок, які дещо віддалені від міста, але є стратегічними, слугують певними об’їзними", – сказав Смушак.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: