fbpx

Снятинська міськрада погрожує провести пленарне засідання на площі перед Франківською ОДА

Суспільство 16:19, 13.05, 2015

Депутати Снятинсьокї міської ради не задоволені станом доріг загального користування у місті та вимагають їх негайного ремонту.

Сесія Снятинської міськради прийняла рішення про "Про звернення міської ради до органів виконавчої влади, громадськості, правоохоронних органів щодо стану доріг загального користування в м. Снятин", передає КУРС з посиланням на прес-службу Снятинської міськради.

Депутати стверджують, що дороги загального користування на території Снятина, а саме вулиці Шевченка, Винниченка, 1-го грудня та кільцева розв’язка перебувають в аварійному стані та не придатні для експлуатації. А численні звернення депутатів міської ради, виконкому та членів громадської ради до органів виконавчої влади та дорожньо-експлуатаційних організацій ігноруються, що спонукає територіальну громаду міста до рішучих дій.

Відповідно до цього депутати вирішили звернутися до вищих органів влади та керівництва САД в області щодо відповідності займаній посаді керівника Коломийської ДЕД та рекомендують голові Снятинської РДА вжити всіх заходів щодо приведення дорожнього полотна до належного стану та негайного початку ремонтних робіт на відрізку траси Н-10.

У випадку продовження ігнорування звернень міської ради щодо покращення стану доріг загального користування, які проходять територією міста, депутати обіцяють до кінця травня поточного року скликати відкрите пленарне засідання сесії міської ради за участю громадськості в Івано-Франківську на площі перед обласною адміністрацією.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: