fbpx

Снятинський пенсійний фонд незаконно відмовив пенсіонеру у пільговій пенсії

Суспільство 07:15, 27.03, 2015

Снятинським районним судом задоволено позов прокуратури про визнання неправомірним рішення управління Пенсійного фонду України у Снятинському районі та зобов'язання управління призначити та виплатити 60-річному пенсіонеру пільгову пенсію.

Підставою для представництва інтересів стало те, що пенсіонер звернувся із відповідною заявою до прокуратури, оскільки через свій похилий вік і фізичний стан він неспроможний самостійно захистити свої порушені права, передає КУРС з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

Як з’ясувалось, чоловік майже 24 роки пропрацював на підприємствах із важкими та шкідливими умовами праці та відповідно до Конституції України та Закону України "Про пенсійне забезпечення" має право на призначення йому пільгової пенсії. 

Однак управління Пенсійного фонду України у Снятинському районі зазначені обставини не взяло до уваги і, мотивуючи тим, що чоловік не подав додаткових документів, які у нього були відсутні, відмовило у призначенні пільгової пенсії. 

У позовній заяві прокуратура вимагала визнати  неправомірним це рішення та зарахувати пенсіонеру стаж роботи на підприємствах із важкими та шкідливими умовами праці, а також призначити та виплатити пільгову пенсію.

Постановою суду позовні вимоги прокуратури задоволено у повному обсязі, чим відновлено його конституційні права.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: