fbpx

Сьогодні франківці знову займались ранковою зарядкою

Спорт 14:26, 11.07, 2015

З 16 травня в Івано-Франківську проходять масові ранкові "Зарядки ІФ" одночасно на п'яти майданчиках міста. Організатори планують їх проводити протягом цілого літа кожних 2 тижні.

Сьогодні зарядки відбувалися: на пляжі біля міського озера (інструктор силових програм і фітнес-йоги Наталія Слободян), "Парковій алеї" (тренер з тенісу Марія Гоголь, відома тенісистка Вікторія Гоголь, дипломований тренер Ірина Кінащук), майданчику школи №10 (майстер джиу-джитсу Володимир Гузік), в парку на вул. Молодіжна (гравці футзального клубу "Ураган" Юліан та Роман Горбаті) та на Пасічній – майданчик школи №18 (тренер з йоги Наталія Салітра), пише "ТФ".

"Приходжу кожного разу, бо мені дуже подобається така ідея. Зараз наше місто стає спортивним, і ці зарядки підтримують той спортивний дух, надихають нас бути здоровими", – розповідає одна із учасниць ранкових зарядок Олена.

За словами тренерів, людей приходить кожного разу все більше і більше.

"Звичайно, така ініціатива мені до душі. Тут можна відчути справжню насолоду від своєї роботи, отримуючи моральне задоволення від усвідомлення того, що ти робиш людей здоровими і красивими, а не тільки через якусь матеріальну винагороду. Тим більше зараз не кожен має можливість займатися у спортивному клубі, тому просто приємно від того, що ти приносиш комусь користь", – каже інструктор групових програм силових напрямків у спортивному клубі "Альянс" Наталя Слободян.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: