fbpx

Сьогодні в Івано-Франківську стартує опалювальний сезон

Суспільство 09:27, 12.10, 2015

Котельні ДМП "Івано-Франківськтеплокомуненерго" та ТзОВ "СТЕК" фактично вже почали свою роботу.

Про це у мережі Фейсбук повідомив директор департаменту комунального господарства, транспорту і зв'язку Івано-Франківської міськвиконкому Михайло Смушак.

"Чому не включали раніше? – Тому що є відповідний наказ Мінпаливенерго та Міністерства з питань ЖКГ, згідно з яким опалювальний сезон починається, якщо протягом трьох діб середня добова температура повітря становить 8 град. С та нижче. Звісно, наказ, як і вся система ЖКГ України, давно застарів, але за його виконання питають і мусимо дотримуватись", – пише Смушак.

Головний комунальник також нагадав, що минулого четверга розпочали опалювальний сезон в закладах охорони здоров'я міста. Смушак також повідомив, коли буде подано тепло у навчальні заклади міста.

"Багато питали, чому не включили тепло також тоді і в закладах освіти. Тому що запуск тепла в школах, садочках, інших закладах освіти можна розпочати тільки тоді, коли запускаються будинки. Таким чином побудовані мережі", – йдеться у повідомленні.

Констатував Смушак і те, що одночасно тепло у всі будинки подати не вдастся.

"На жаль, тепло неможливо запустити одномоментно в усіх будинках. Традиційно, щоб вийти на робочий режим, необхідно до двох тижнів часу. Такі у нас системи централізованого теплопостачання в Україні. Але тепло, однозначно, буде у всіх",  заспокоює комунальник.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: