fbpx

Солотвинський НВК отримав плазмовий телевізор для реалізації проекту "Інтелект України". ВІДЕО

Суспільство 07:38, 27.05, 2017

Солотвинський навчально-виховний комплекс "ЗОШ-ліцей" на Богородчанщині отримав сучасний плазмовий телевізор і зможе взяти участь у всеукраїнському науково-педагогічному проекті "Інтелект України", адже його наявність є однією з вимог проекту.

Такий телевізор навчально-виховному комплексу подарував народний депутат від партії ВОЛЯ-РУХ НОВИХ СИЛ Юрій Дерев’янко. Сьогодні на святі Останнього дзвоника його передав представник партії Михайло Гоцанюк, інформує прес-служба партії.

Всеукраїнський науково-педагогічний проект "Інтелект України" реалізується в початкових школах на базі державних програм із різних навчальних дисциплін. Метою проекту є впровадження в освітній простір України системи пошуку, розвитку та педагогічної підтримки інтелектуально здібних дітей та учнівської молоді. У межах проекту учні початкової школи навчаються за спеціально розробленими навчальним планом і програмами, які дозволяють розвинути математичні здібності дітей, сформувати навички раціонального читання, вільно спілкуватися іноземними мовами, сформувати первинні уявлення про фізичні, хімічні, біологічні об’єкти і т. д. Сьогодні проект реалізується в школах різних куточків України, в тому числі на Івано-Франківщині, зацікавився ним і Солотвинський НВК "ЗОШ-ліцей".

"В рамках цього проекту я був на семінарі у Харкові, заступник директора та вчитель майбутніх першокласників були на навчанні в Івано-Франківську. Роботу над цим проектом НВК вже розпочав, він включений у наказ Міністерства освіти. Якщо нам вдасться набрати клас для навчання за такими новим підходом, ми будем частиною цього всеукраїнського проекту", – зазначив директор НВК Мирослав Гуменяк.

Згідно з проектом, на кожному уроці в проектних початкових класах застосовуються інформаційно-комунікаційні технології та мультимедійне забезпечення, що дає змогу інтенсифікувати процес навчання в початковій школі, зробити його наочнішим і динамічнішим, скоротити час на вивчення теми, підвищити рівень сприйняття учнями матеріалу, формувати уміння працювати з інформацією, формувати дослідницькі уміння, розвивати комунікативні здібності молодших школярів. А тому однією і вимог для участі у проекті є наявність у кабінеті плазмового телевізора.

"Ті проектори, які зазвичай використовуються у школах, мають обмежений час перегляду, адже шкодять для зору. Тому вимогою для реалізації проекту є наявність у класі над дошкою плазмового телевізора, діагоналлю не менше 42 дюйми, який діти під час навчального процесу можуть дивитись без обмежень, адже він не завдає шкоди здоров’ю. Через цей телевізор будуть висвітлюватись матеріали, з якими працюватимуть учні, – каже директор НВК. – Я звернувся до Юрія Дерев’янка, який пообіцяв нам допомогти у придбанні телевізора, і вдячний, що він свого слова дотримав!"

Михайло Гоцанюк висловив сподівання, що в НВК успішно реалізують проект "Інтелект України", та привітав присутніх зі святом Останнього дзвоника.

"Діти – майбутнє нашої країни, тому ми повинні всіляко сприяти, щоб вони росли розумними, кмітливими і всебічно розвиненими. Сподіваюсь, що цей телевізор стане у пригоді для їх навчання та реалізації задумів, – зазначив Гоцанюк. – А в такий світлий і важливий для кожного вчителя, учня та випускника день бажаю всім миру, добра, нових звершень та Божої ласки".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: