fbpx

Сонячну електростанцію 30 кВт змонтовано в Бурштині. ФОТО

Суспільство 12:38, 20.10, 2018

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію потужністю 30 кВт, що працює за "зеленим" тарифом, для дому в Бурштині Галицького району Івано-Франківської області.

Встановлена сонячна електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за "зеленим" тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 29 339,30 кВт*год електроенергії протягом року роботи для умов Івано-Франківської області. Вартість кіловата за "зеленим" тарифом складає 0,18 € цента, що дозволить за рік роботи отримати прибуток 5281,07 Євро.

Сонячну електростанцію 30 кВт змонтовано в Бурштині. ФОТО 1

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано 90 полікристалічних сонячних панелей RISEN RSM72-6 330W, автоматику змінного струму ETI та трифазний мережевий інвертор HUAWEI Sun 2000 – 33 KTL-A. Сонячні батареї встановлено на наземну металоконструкцію.

Сонячну електростанцію 30 кВт змонтовано в Бурштині. ФОТО 3

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує монтаж "під ключ»"сонячних електростанцій для дому, що працюють за "зеленим" тарифом. Отримати консультацію або купити сонячні батареї за вигідними цінами та інше обладнання для сонячних станцій можна за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: