fbpx

Сонячну електростанцію 30 кВт змонтовано в Гончарівці

Суспільство 09:40, 12.10, 2018

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію (потужністю 30 кВт), що працює за "зеленим" тарифом для дому в селі Гончарівка Тлумацького району Івано-Франківської області.

Встановлена електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за "зеленим" тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 29 339,30 кВт*год електроенергії протягом року роботи для умов Івано-Франківської області. Вартість кіловата за "зеленим" тарифом складає 0,18 € цента, що дозволить за рік роботи отримати прибуток 5281,07 Євро.

Сонячну електростанцію 30 кВт змонтовано в Гончарівці 1

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано 92 полікристалічні сонячні панелі RISEN RSM72-6 330W, автоматику змінного струму ETI та трифазний мережевий інвертор HUAWEI Sun 2000 – 33 KTL-A. Сонячні батареї встановлено на дах житловго будинку за допомогою системи кріплення зі сталевого гнутого профілю з подальшим нанесенням антикорозійного покриття (оцинковка) та на земельну ділянку на металоконструкцію.

Сонячну електростанцію 30 кВт змонтовано в Гончарівці 3

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує монтаж "під ключ" сонячних електростанцій для дому, що працюють за "зеленим" тарифом для приватних домогосподарств.

Отримати консультацію або купити  за вигідними цінами сонячні батареї та інше мережеве обладнання можна за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: