fbpx

Сонячну електростанцію 30 кВт змонтували в селі Верхня. ФОТО

Економіка 10:00, 25.12, 2018

Компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію (потужністю 30 кВт), що працює за "зеленим" тарифом для дому в селі Верхня Калуського району Івано-Франківської області.

Встановлена електростанція потужністю 30 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за "зеленим" тарифом. Сонячна електростанція потужністю 30 кВт дасть змогу виробити 28 701,49 кВт*год електроенергії протягом року роботи для умов Івано-Франківської області. Вартість кіловата за "зеленим" тарифом складає 0,18 € цента, що дозволить за рік роботи отримати прибуток 5 166,27 Євро.

1

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано 90 полікристалічних сонячних панелей RISEN RSM72-6-330P 5BB, автоматику змінного струму ABB та трифазний мережевий інвертор HUAWEI Sun 2000–33 KTL-A. Сонячні батареї встановлено на наземну металоконструкцію.

2

Для приватних домогосподарств компанія "ЕКО ЕНЕРГІЯ ®" пропонує не тільки монтаж сонячних електростанцій, але й оформлення "зеленого" тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні батареї в Івано-Франківську за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72, компанія "ЕКО ЕНЕРГІЯ ®".

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: